Iepazīsti Pierīgas muižiņas!

"Ceļojums uz Katlakalnu"


Šo sestdien, 2. novembrī dodamies pārgājienā uz Katlakalnu, bijušajā Katlakalna pagastā – pavisam tuvu Rīgas pilsētas robežai!

Vai mēs zinām, ka Katlakalns – ar vecu mežu apaugusi kāpa senāk atradies uz īstas salas? Vēl tagad, lai tur nokļūtu pa taisnāko ceļu no pilsētas, pa nelielu koka tiltiņu ir jāšķērso sena Daugavas atteka - Rāmava. Katlakalnā aplūkosim klasicisma arhitektūras pieminekli - kupolveidīgo luterāņu baznīciņu un tuvējos kapus, kur dus ievērojamais latviešu tautas draugs un publicists Garlībs Merķelis. Noteikti aiziesim uz Depkina muižu, kur redzēsim skaisto muižas ēku un parku ar Latvijas dižākajiem melnalkšņiem.

Protams, skatīsim arī vēl daudz ko citu interesantu, tāpēc, ja vēlies iepazīt Katlakalna apkārtni, noteikti nāc un padari spilgtākas un saturīgākas īsās rudens dienas!


Dalībniekus, lūdzu, pieteikties līdz 1.11.2018. plkst. 23:00 aizpildot pieteikumu:


PIETEIKTIES PĀRGĀJIENAM!

Maršruta kopgarums: ap 10 km. Ceļš vedīs pa ielām, mežu, takām un ceļiem.

Dalībnieku atbildība:Dalībnieku vēlamais vecums no 9 gadiem. Dalībniekiem ieteicams būt labā veselības stāvoklī. Nepilngadīgajiem jābūt vecāku vai citu atbildīgu personu pavadībā. Pārgājiena dalībnieki par savu drošību un veselību atbild paši. Dalībnieki ar savu piedalīšanos pasākumā apliecina, ka viņiem nav iebildumu pret viņu fotografēšanu, filmēšanu un šo attēlu publicēšanu ekotūrisma popularizēšanai.

Līdzi jāņem: Ieteicami ērti, mitrā laikā izturīgi apavi un lietus droši apģērbi. Pusdienu pauzei vēlams sagatavot sviestmaizes un dzērienus (tēja, kafija vai ūdens).

Satiksme no Rīgas centra: 10. tramvajs (Centrāltirgus – Bišumuiža) līdz galapunktam “Bišumuiža”. 23. autobuss (Abrenes iela  – Baloži).

Privāto automašīnu īpašniekiem: automašīnas iespējams novietot 10. tramvaja galapunkta apkārtnē.

Pulcēšanās: 10:10 pie 10. tramvaja galapunkta “Bišumuiža”.

Starts:  10:20

Finišs: Pārgājiens noslēgsies 23. autobusa pieturā “Rāmava” ap 14 - 15. Autobuss uz Rīgu un Bišumuižu aties 13:59, 14:31 vai 15:04

Vēlama līdzdalība pasākumā: brīvprātīgs ziedojums ap 5 Eur


Lūdzu savlaicīgi pieteikties, līdz iepriekšējā vakara plkst. 21. Pasākuma dalībnieku skaits ierobežots!


UZ TIKŠANOS KATLAKALNĀ!


Ja laikus nesaņemat apstiprinājumu pēc pieteikšanās anketas izsūtīšanas, neuztraucieties! Dalība ir neiespējama tikai gadījumā, ja pieteikšanās anketas vietā ir paziņojums, ka reģistrācija ir pārtraukta. Pēc pieteikuma izsūtīšanas varat piedalīties.

Projekta „Zaļie Pārgājieni” vadītājs

Aivars Jakovičs
 tālrunis: 2863-9532  e-pasts: aivars1314@inbox.lv
 .